Monitor Dell E2223HN 21.5 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Dell E2223HN 21.5 " czarny
2022 rok
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2223HN 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Monitor E2223HN 21,5 cali LED VA Full HD (1920x1080) /16:9/HDMI/VGA/3 | 411 zł |
Dell Monitor E2223HN 21,5 cala LED VA Full HD (1920x1080) /16:9/HDMI/VGA/3 | 388 zł |
Dell E2223HN - 21.5'' | IPS | Full HD | 60 Hz | D-Sub, HDMI | VESA 100 MON | 444 zł |
Monitor DELL E2223HN 21.45" 1920x1080px | 596 zł |
DELL 21.5" E2223HN 210-AZZG Czarny | 439 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →