Monitor Dell E2020H 19.5 " czarny (2020-0674)
Zdjęcia 6 |
Dell E2020H 19.5 " czarny
2020 rokSeries E
Przekątna:19.5 "
Rozdzielczość:1600x900 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2020H 19.5 " czarny
Wszystkie ceny 46 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 19.5" Dell E2020H Black (210-AURO)Wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcejMaksymaln Rozetka.plZłóż skargę | 385 zł |
Dell Monitor E2020H 19.5 cali LED TN (1600x900) /16:9/VGA/DP 1.2/5Y PPG UP | 410 zł |
Monitor DELL E2020H 19.5" 1600x900pxMonitor do biura firmy DELL, ekran 19,5 cali oraz rozdzielczość 1600 x 900. Dzięki dostępności wygodnych opcji połączeń, taki... więcejch jak VGA i DP, nasze monitory serii E są zgodne i ze starszymi, i aktualnymi systemami. Twój obszar roboczy zostanie całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb. Electro.plZłóż skargę | 356 zł |
Dell E2020H - 20'' | TN | 1600 x 900 | DisplayPort, D-Sub | VESA 100 MON-LMonitor Dell 20: E2020H - Wszystkie niezbędne elementy i jeszcze trochę Zmaksymalizuj przestrzeń roboczą: smukły profili i ul... więcejepszone rozmieszczenie kabli sprawiają, że monitor zajmuje mniej miejsca i pomaga utrzymać biurko w czystości oraz porządku. Lepszy obraz: rozdzielczość 1600 x 900 idealnie nadaje się do codziennych zadań, a funkcja ComfortView pozwala dłużej spoglądać w ekran. Redukuje do 60% szkodliwej emisji niebieskiego światłai. Uniwersalne połączenia: nasze monitory z serii E są zgodne ze starszymi i nowszymi systemami, oferując wygodne opcje połączeń, takie jak porty VGA i DP. Twoje miejsce pracy będzie w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Dostosowuje się do Twoich wymogów: dzięki uchwytom montażowym i mocowaniom zgodnym ze standardem VESA możesz idealnie dopasować go do swojego miejsca pracy. Ulepszony program Dell Display Manager Produktywność na każdym poziomie: Funkcja łatwego rozmieszczania Easy Arrange oferowana przez program Dell Display Manager (DDM) umożliwia szybkie kafelkowanie i wyświetlanie aplikacji jedną obok drugiej na jednym lub wielu połączonych ekranach w celu zwiększenia wydajności pracy wielozadaniowej Komputronik.plZłóż skargę | 359 zł |
DELL 19,5'' 210-AURO Czarny 210-AURODominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 368,96 x 471,52 x 171 mm Wysokość [mm]: 368,9 mm Szerokość [mm]: 471,5 mm... więcejGłębokość [mm]: 171 mm Seria: Monitor E2020H 19,5'' Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 19,5" Rozmiar plamki [mm]: 94 mm Rozdzielczość ekranu: 1600 x 900 px (HD+) Jasność [cd/m2]: 250 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 170° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 160° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TN Matryca błyszcząca: Matowa Kontrast statyczny: 1 000:1 Liczba złączy HDMI: 1 Złącza: ["HDMI"] Tuner TV: Nie Głośniki: Nie Ekran obrotowy (pivot): Nie Standard VESA [mm]: 100 x 100 mm Zgodność z normami: TCO Pobór mocy [W]: 11 W Montaż na ścianie: Tak Neonet.plZłóż skargę | 382 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Dell Seria E (przystępne)Porównaj w tabeli →
AkcesoriaWszystkie akcesoria do Dell E2020H →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 170 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 719 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland