Monitor Dell E2423H 23.8 " czarny
Zdjęcia 4 |
Dell E2423H 23.8 " czarny
2022 rokcienka ramka
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2423H 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell E2423H 24-calowy monitor FHD 1920 x 1080 60 Hz 5 ms VA VGA HDMI 3 lat | 389 zł |
Monitor 23,8" Dell E2423H (210-BEJD) | 520 zł |
24" Dell E2423H - 1920x1080 (FHD) - VA - 5 ms - Monitor | 480 zł |
Dell Monitor E2423H 23.8 cali VA LED Full HD (1920x1080) /16:9/VGA/DP/3Y A | 414 zł |
Dell E2423H - 23.8'' | VA | Full HD| DisplayPort, D-Sub | VESA 100 MON-LCD | 419 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →