Монітор Dell E2720H 27 " (2720-0711)
Фото 6 |
Dell E2720H 27 "
2020 рікSeries E
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell E2720H 27 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell E2720H 27" FHD IPS 210-ATZM monitor | 1 050 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dell 27' E2720H (210ATZM) - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 884 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! dell Monitor E2720H 27 cali LED IPS 1920x1080/VGA/DP/3 | 807 zł |