Монітор Dell E2724HS 27.01 " чорний
Фото 5 |
Dell E2724HS 27.01 " чорний
Діагональ:27.01 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell E2724HS 27.01 " чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell E2724HS - 27'' | VA | Full HD| DisplayPort, D-Sub, HDMI | Głośniki 2Dell E2724HS - 27'' | VA | Full HD| DisplayPort, D-Sub, HDMI | Głośniki 2 x 1 W | obrót, pochył, wysokość | VESA 100 - ✔️ Świ... щеetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 659 zł |
Monitor Dell E2724HS (210-BGQG) | 659 zł |
Dell E2724HS 27" Full HD VA 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plПоскаржитись | 659 zł |
DELL E Series E2724HS 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full DELL-E2724HSdell (DELL-E2724HS) DELL E Series E2724HS 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD monitor LCD Czarny... Senetic.plПоскаржитись | 756 zł |
Dell, Monitor E2724HS VA LED Full HD (1920x1080) /16:9/VGA/HDMI/DP/ SpeakeMonitor Dell 27 — E2724HS Nowy monitor z serii E jest kompatybilny z Twoją konfiguracją dzięki wielu opcjom łączności i ma po... щеdstawę o regulowanej wysokości. ... EmpikПоскаржитись | 659 zł |
Dell E2724HS 27" Full HD VA 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDПоскаржитись | 669 zł |
Dell E2724hs 27´´ Fhd Ips Led Monitor Zielony DELL-E2724HSDane techniczne:Wyśw tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 779 zł |
Серія Dell Series E (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 659 zł
27.01 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 789 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
АксесуариВсі аксесуари для Dell E2724HS →
від 633 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 610 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 599 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, динаміки
від 577 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 479 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 572 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 562 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 699 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 549 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync