Monitor Dell E2724HS 27.01 " czarny
Zdjęcia 5 |
Dell E2724HS 27.01 " czarny
Przekątna:27.01 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2724HS 27.01 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell E2724HS - 27'' | VA | Full HD| DisplayPort, D-Sub, HDMI | Głośniki 2 | 659 zł |
Monitor DELL E2724HS 27.01" 1920x1080px | 659 zł |
Monitor DELL 27" 1920 x 1080 210-BGQG Czarny | 776 zł |
DELL E Series E2724HS 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full DELL-E2724HS | 759 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →