Монітор Dell E2722H 27 " чорний
Відео 5Фото 6 |
Dell E2722H 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell E2722H 27 " чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DELL E2722H 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD monitor DELL-E2722H | 486 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! dell Monitor E2722H 27 cali LED IPS 1920x1080/VGA/DP/3 | 775 zł |
Dell E2722h 27´´ Full Hd Ips Led Monitor 75hz Czarny One Size / EU Plug DE | 668 zł |
DELL E2722H 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD monitor DELL-E2722H | 486 zł |
Dell LCD E2722H 27 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 5 ms, 300 cd/m², Black | 659 zł |
Dell E2722H - LED monitor - 27" | 635 zł |
Відеоогляди