Монітор Dell E2423H 23.8 " чорний
Фото 4 |
Багатоцільовий 23,8-дюймовий монітор з тонкорамковим екраном FullHD-роздільна здатність і підсвічуванням без мерехтіння. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2022 року, призначений для офісного та побутового використання. Ідеальний для роботи з текстом, веб-контентом, електронними таблицями та презентаціями. Підійде для організації віддаленого робочого місця чи дистанційного навчального процесу.
Він без проблем відтворює будь-який фото- та відеоконтент, може використовуватися для його простого редагування. Монітор Dell E2423H органічно впишеться до складу бюджетних робочих станцій для інженерних CAD/CAE-систем, процесів 3D-моделювання або розробки/тестування програмного забезпечення. Може використовуватися в умовах інтернет/ігрового клубу, а також стати гарним вибором для домашнього персонального комп'ютера. Гідна якість зображення забезпечується за рахунок застосування восьмибітної VA-матриці (6-bit + FRC) з енергоефективним підсвічуванням W-LED та роздільною здатністю 1920х1080. Завдяки технології Flicker-Free повністю відсутнє неприємне для очей високочастотне мерехтіння. Просте та інтуїтивне зрозуміле меню не викличе труднощів навіть у користувача-початківця.
Купити Dell E2423H 23.8 " чорний
Усі ціни 37 →Dell E2423H 24-calowy monitor FHD 1920 x 1080 60 Hz 5 ms VA VGA HDMI 3 lat | 389 zł |
Monitor 23,8" Dell E2423H (210-BEJD) | 520 zł |
24" Dell E2423H - 1920x1080 (FHD) - VA - 5 ms - Monitor | 480 zł |
Dell Monitor E2423H 23.8 cali VA LED Full HD (1920x1080) /16:9/VGA/DP/3Y A | 414 zł |
Dell E2423H - 23.8'' | VA | Full HD| DisplayPort, D-Sub | VESA 100 MON-LCD | 419 zł |