Monitor Dell E2720H 27 " (2720-0711)
Zdjęcia 6 |
Dell E2720H 27 "
2020 rokSeries E
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2720H 27 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell E2720H 27" FHD IPS 210-ATZM monitor | 1 050 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! dell Monitor E2720H 27 cali LED IPS 1920x1080/VGA/DP | 1 045 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dell 27' E2720H (210ATZM) - PACZKOMAT, POCZTA, KURIE | 1 021 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →