Monitor Dell E2723H 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
Dell E2723H 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2723H 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Dell E2723H - 1920x1080 (FHD) - VA - 5 ms - Monitor | 612 zł |
Dell Monitor E2723H 27 cali VA LED Full HD (1920x1080) /16:9/VGA/DP/3Y UPD | 573 zł |
Dell E2723H - 27'' | VA | Full HD| DisplayPort, D-Sub | VESA 100 MON-LCD-D | 549 zł |
DELL 27" E2723H 210-BEJQ Czarny | 587 zł |
Dell Monitor E2723H 27 cali VA LED Full HD (1920x1080) /16:9/VGA/DP/3Y 108 | 600 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →