Monitor Dell E2423HN 23.8 " czarny
Zdjęcia 5 |
Dell E2423HN 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2423HN 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 23,8" Dell E2423HN (210-BEJO) | 417 zł |
24" Dell E2423HN - 1920x1080 (FHD) - VA - 5 ms - Monitor | 589 zł |
Dell E2423HN - 23.8'' | VA | Full HD| D-Sub, HDMI | VESA 100 MON-LCD-DEL-0 | 419 zł |
Monitor DELL E2423HN 23.8" 1920x1080px | 426 zł |
Monitor DELL E2423HN 23.8" 1920x1080px | 426 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →