Monitor Dell U3423WE 34 " srebrny
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Dell U3423WE 34 " srebrny
2023 rokSeries Udo grafikiHDMI 2.1Power DeliveryzakrzywionyKVMgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:2 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell U3423WE 34 " srebrny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell UltraSharp U3423WE - LED-skaerm - DELL-U3423WEDzięki technologii IPS Black możesz doświadczyć doskonałej czerni i
Stałe odwzorowanie szarości z wyjątkowym
Współczynnik k... więcejontrastu 2000:1 przy szerokim kącie widzenia Amazon.plZłóż skargę | 4 101 zł |
34" Dell UltraSharp U3423WE - 3440x1440 (WQHD) - IPS Black - 90W USB-C HUB34 monitor od Dell z rozdzielczo?? na 3440x1440 (WQHD), IPS Black-Panel & 90W USB-C HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 3440x1440... więcej(WQHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 60Hz Szybko?? reakcji: 5ms Rodzaj panelu: IPS BlackHighlights Curved USB-C HUB (90W) 2x 5W Speakers IPS Black - Experience deeper blacks with the IPS Black panel technologyKVM Switch - Work on up to 2 different pc's, and switch between the pc's seamlessly with one set of keyboard and mouse. See content from 2 different pc's with Picture in Picture (PiP) & Pciture by Picture (PbP)DELL 3 year advanced exchange service & Premium Panel Exchange Proshop.plZłóż skargę | 3 818 zł |
Dell Monitor zakrzywiony 34.14 cala U3423WE WQHD (3440x1440)/21:9/HDMI/DP/Zakrzywiony monitor Dell UltraSharp 34 z koncentratorem USB-C U3423WE
Ciesz się niezwykłą produktywnością dzięki doskonałe... więcejmu kontrastowi i kolorom na zakrzywionym monitorze WQHD 34" z technologią IPS Black i funkcją ComfortView Plus.
Estetyka w pracy
Dzięki zakrzywionemu monitorowi 34" WQHD (3440 x 1440) możesz się zanurzyć w głębokiej czerni, żywych kolorach i zwiększyć swoją produktywność.
Wszechstronne doświadczenie
- Wysoki kontrast: Ciesz się doskonałą, czarną i spójną ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 885 zł |
Dell U3423WE - 34'' | IPS | UWQHD | DisplayPort, HDMI, USB-C | Głośniki 2Zakrzywiony monitor Dell UltraSharp 34 z koncentratorem USB-C – U3423WE Ciesz się niezwykłą produktywnością dzięki doskonałem... więceju kontrastowi i kolorom na zakrzywionym monitorze WQHD 34" z technologią IPS Black i funkcją ComfortView Plus. Wszechstronne doświadczenie Wysoki kontrast: Ciesz się doskonałą, czarną i spójną szarością i wyjątkowym kontrastem (2000:1) pod szerokim kątem widzenia z technologią IPS Black. Realistyczna konstrukcja: Ten bardzo szeroki, zakrzywiony ekran poprawia pole widzenia, ogranicza odbicia światła i pozwala uzyskać niemal jednolitą ostrość oglądanego obrazu. Wbudowane głośniki: Dwa wbudowane głośniki o mocy 5W zapewniają czysty dźwięk. Wspaniały kolor: Uzyskaj jaskrawe, spójne kolory pod szerokim kątem widzenia, z głębią 1,07 miliarda kolorów i szeroką gamą barw – 98% przestrzeni kolorów DCI-P3 (99% sRGB). Większy komfort dla oczu: ComfortView Plus – zawsze włączona, wbudowana osłona o niskim poziomie niebieskiego światła – redukuje emisje potencjalnie szkodliwego niebieskiego światła bez wpływu na wyświetlane kolory. Twoje centrum łączności Szybki wzrost produktywności: wybudzaj i włączaj notebook za pomocą funkcji Power Sync Wiele opcji łączności: lepsze miejsce pracy z wieloma portami komunikacyjnymi Komputronik.plZłóż skargę | 3 599 zł |
DELL 34,14'' U3423WE 210-BFIT SrebrnyDominujący kolor: Srebrny Wysokość [mm]: 359 mm Szerokość [mm]: 813,2 mm Głębokość [mm]: 57,5 mm Seria: U3423WE Proporcje ekr... więcejanu: 21:9 Przekątna ekranu: 34" Rozmiar plamki [mm]: 0.2325 mm Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 300 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Inne: Zakrzywiony monitor Dell UltraSharp 34 z koncentratorem USB-C U3423WE
Ciesz się niezwykłą produktywnością dzięki doskonałemu kontrastowi i kolorom na zakrzywionym monitorze WQHD 34" z technologią IPS Black i funkcją ComfortView Plus.Estetyka w pracy
Dzięki zakrzywionemu monitorowi 34" WQHD (3440 x 1440) możesz się zanurzyć w głębokiej czerni, żywych kolorach i zwiększyć swoją produktywność.W Neonet.plZłóż skargę | 3 910 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Dell Series U (premium)Porównaj w tabeli →
od 1 544 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 082 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 120 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 349 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 2 449 zł
do grafiki, 30 ", 2560x1600 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 3 299 zł
do grafiki, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 1 402 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
od 1 400 zł
25 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 6 629 zł
do grafiki, 40 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 778 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1
od 1 318 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik
od 4 061 zł
do grafiki, 42.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 15 554 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, HDR, CalMAN Verified
od 999 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1
od 1 210 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 8 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, TÜV Rheinland
od 5 090 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR, TÜV Rheinland
od 899 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 5 124 zł
do grafiki, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1
od 3 050 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
Wideo recenzje
Best Ultrawide Monitor in 2024? Dell Ultrasharp U3423WE IPS Black Review
14 lutego 202385 831 przegląd
You Should NOT Buy The New U3423WE Ultrawide Monitor From Dell
28 lutego 202342 250 przegląd
Dell Ultrasharp 34 Curved USB-C Hub Monitor – U3423WE
31 stycznia 202320 299 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 999 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 3 499 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 2 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 3 195 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 3 078 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 3 240 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 535 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki
od 3 959 zł
do grafiki, 38 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, subwoofer, HDR
od 3 149 zł
do grafiki, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 4 390 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 762 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 3 000 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 000 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR