Monitor Dell G2422HS 23.8 " (210-BDPN)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Specjalny model dla stałych bywalców wirtualnych bitew w grach z portfolio Della próbki 2022. Monitor otrzymał matrycę IPS o przekątnej 23,8 cala, rozdzielczości obrazu Full HD (1920x1080 pikseli), częstotliwości odświeżania 165 Hz i czasie reakcji 1 ms. Co więcej, Dell G2422HS obsługuje technologie kadrowania AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync Compatible. Pokrycie ekranu „trójkątem” przestrzeni barw sRGB wynosi około 99%, co wskazuje na wysokiej jakości odwzorowanie kolorów matrycy.
Połączenie urządzenia ze źródłami sygnału wideo odbywa się poprzez złącza Display Port i HDMI (2 szt.). Ponadto obudowa monitora zapewniała obecność interfejsu mini-jack 3,5 mm. Zgodność ekranu modelu z bezpiecznym poziomem promieniowania niebieskiego potwierdza certyfikat TÜV Rheinland. Monitor ma cienkie ramki po bokach iu góry ekranu. Możliwość montażu naściennego panelu zakłada połączenie za pomocą wspornika VESA o wymiarach 100x100 mm.
Kup Dell G2422HS 23.8 "
Wszystkie ceny 24 →Dell 24 Gaming Monitor G2422HS - LED-S | 799 zł |
Monitor 23.8" Dell G2422HS (210-BDPN) | 803 zł |
24" Dell G2422HS - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 700 zł |
Dell G2422HS MON-LCD-DEL-0338 | 789 zł |
Monitor DELL G2422HS 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 700 zł |
Modyfikacje Dell G2422HS
Ceny na Dell G2422HS |
---|---|---|---|---|
Dell G2422HS 23.8 " | od 699 zł | 24 oferty | ||
Dell G2722HS 27 " | od 875 zł | 28 oferty |