Monitor Dell U2722D 27 "
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Wszechstronny 27-calowy monitor 2K z rodziny Dell UltraSharp Professional 2021. Posiada rozszerzoną gamę kolorów (95% DCI P3), wysokiej jakości kalibrację fabryczną, zwiększoną maksymalną jasność oraz zastosowanie zastrzeżonego wielofunkcyjnego stojaka, który zapewnia regulację położenia ekranu we wszystkich płaszczyznach. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony do rozwiązywania szerokiego zakresu profesjonalnych zadań związanych z obróbką grafiki rastrowej i wektorowej.
Może służyć do obróbki materiałów fotograficznych i wideo. Idealny do modelowania 2D/3D we wszechstronnych systemach wielofunkcyjnych i CAD/CAE. Pomaga organizować wydajną pracę w zintegrowanych środowiskach programistycznych. Dzięki wąskiej konstrukcji i elastycznej orientacji ekranu monitor Dell U2722D może być używany w złożonych konfiguracjach z wieloma wyświetlaczami. Pełnoprawny 10-bitowy panel IPS 2560x1440 z jednolitym podświetleniem W-LED zapewnia ponad miliard kolorów i szerokie kąty widzenia. Łączy się za pomocą interfejsów HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 lub USB C (DisplayPort Alt Mode).
Kup Dell U2722D 27 "
Wszystkie ceny 20 →Monitor DELL UltraSharp U2722D 27" 2560x1440px IPS | 1 929 zł |
Monitor DELL UltraSharp U2722D 27" 2560x1440px IPS | 1 922 zł |
Monitor DELL UltraSharp U2722D 27" 2560x1440px IPS | 1 929 zł |
DELL UltraSharp U2722D 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad DELL-U2722D | 1 809 zł |
Monitor Dell UltraSharp U2722D (210-AYUK) | 1 549 zł |