Monitor Dell P3424WEB 34.1 " czarny
Zdjęcia 11 |
Dell P3424WEB 34.1 " czarny
2024 rokSeries PPower DeliveryzakrzywionyTÜV RheinlandKVMgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramka
Przekątna:34.1 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P3424WEB 34.1 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell P3424WEB - LED-Skaerm 34" IPS 5ms DELL-P2724DEB | 3 865 zł |
34" Dell P3424WEB - 3440x1440(WQHD) - IPS - 90W USB-C HUB - Curved - 5 ms34 monitor od Dell z rozdzielczo?? na 3440x1440(WQHD) Proshop.plZłóż skargę | 3 234 zł |
Dell Monitor P3424WEB 34 cale IPS Zakrzywiony WQHD (3440x1440)/21:9/HDMI/D- Wyglądaj zawsze doskonale dzięki inteligentnej kamerze internetowej, która zawiera sensor Sony STARVIS o rozdzielczości 2... więcejK QHD. Doświadcz automatycznego ustawiania ostrości, regulacji światła oraz poprawionej klarowności obrazu. Komunikuj się wyraźnie dzięki wbudowanym mikrofonom z podwójną technologią redukcji echa oraz dwóm głośnikom o mocy 5 W.
- Zabezpiecz interakcje dzięki automatycznemu wyłączaniu kamery i szybko rozpocznij pracę dzięki funkcji Dell ExpressSign-in, która ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 334 zł |
Dell P3424WEB 34 cale IPS Zakrzywiony WQHD (3440x1440)/21:9/HDMI/DP/USB-C/Zakrzywiony monitor Dell 34 do wideokonferencj Komputronik.plZłóż skargę | 3 299 zł |
DELL 34.1'' P3424WEB 210-BFOB CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 595,9 x 815,6 x 242,5 mm Waga [kg]: 7.43 kg Wysokość [mm]: 419.99 mm Szero... więcejkość [mm]: 815.65 mm Głębokość [mm]: 84.85 mm Seria: P3424WEB Typ matrycy: IPS TFT Proporcje ekranu: 21:9 Przekątna ekranu: 34,1'' Rozmiar plamki [mm]: 0,2325 x 0,2325 mm Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 300 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 8 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mld Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Zakrzywiony ekran: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 60 Hz Czas reakcji: od 7 ms Rodzaj monitora: Monitor do domu i biura USB: 3 x USB 3.0 Wejście audio: Tak Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Rj-45: 1 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plZłóż skargę | 3 358 zł |
pokaż 12 ofert
Seria Dell Series P (dom/biuro)Porównaj w tabeli →
od 1 649 zł
26.96 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 557 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 1 346 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 2 489 zł
do grafiki, 34.14 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, TÜV Rheinland
od 1 661 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 1 534 zł
dotykowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 2 387 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 8 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 3 301 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 738 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 900 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 2 650 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1
od 2 251 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 637 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 359 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 900 zł
23 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 909 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 3 195 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 772 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 3 078 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 269 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 3 499 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 2 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 2 656 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 3 490 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki
od 3 999 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1900 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 2 471 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 3 078 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 2 489 zł
do grafiki, 34.14 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, TÜV Rheinland
od 2 535 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki
od 3 240 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 300 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 2 238 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR