Monitor Dell P3421W 34 " (210-AXRD)
Zdjęcia 10 |
34-calowy ultra-panoramiczny monitor UWQHD z zakrzywioną matrycą o współczynniku proporcji 21: 9 i łącznością USB Type-C (DisplayPort 1.2 Alt Mode). Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do użytku profesjonalnego. Naturalne odwzorowanie kolorów, wysoka rozdzielczość (3440x1440) i wysoka szczegółowość zadowolą nawet samego użytkownika. Duży ekran o szerokości 80 cm ma zauważalną krzywiznę, która zapewnia bardziej efektywne wykorzystanie widzenia peryferyjnego.
Pomaga to w holistycznym postrzeganiu dużych obrazów i zmniejsza zniekształcenia optyczne w rogach spowodowane niedoskonałościami ludzkiego oka. Monitor Dell P3421W jest wyposażony w wysokiej jakości panel IPS z 10-bitową matrycą (8-bitową + FRC), który może wyświetlać ponad miliard kolorów i kolorów. Model otrzymał mocną, stabilną, zdejmowaną podstawę z regulacją wysokości ekranu, obrotem w lewo-prawo o 45 ° i regulowanym kątem pochylenia od -5 ° do 20 °. Monitor jest dodatkowo wyposażony w hub USB (2xUSB 3.2 Gen1 + 2xUSB 2.0) i obsługuje tryb Picture by Picture (wyświetlanie dwóch różnych obrazów z różnych źródeł o różnych rozdzielczościach).
Kup Dell P3421W 34 "
Wszystkie ceny 7 →34" Dell P3421W - 3440x1440 (WQHD) - IPS - 65W USB 3.2 HUB - Curved - 5 ms | 3 137 zł |
Monitor Dell P3421W (210-BDDU) | 3 913 zł |
DELL Zakrzywiony monitor USB-C 34 — P3421W DELL-P3421WM | 3 131 zł |
Dell P3421w 34´´ Wqhd Ips Led Curved Monitor 85hz Posrebrzany One Size / E | 3 278 zł |
Monitor Dell P3421W (210-AXRD) | 3 128 zł |
Dell P3421W | 3 917 zł |