Monitor Dell P3424WE 34.14 " srebrny
Zdjęcia 5 |
Dell P3424WE 34.14 " srebrny
Przekątna:34.14 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P3424WE 34.14 " srebrny
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34" Dell P3424WE - 3440x1440(WQHD) - IPS - 90W USB-C HUB - Curved - 5 ms -34 monitor od Dell z rozdzielczo?? na 3440x1440(WQHD) Proshop.plZłóż skargę | 2 845 zł |
Dell P3424WE MON-LCD-DEL-0522Największa produktywność graficzna Niesamowita produktywność: 34-calowy zakrzywiony ultraszeroki ekran WQHD (3440 × 1440) poz... więcejwala zobaczyć i osiągnąć więcej. Ponadto ultracienkie obwódki z trzech stron pozwalają komfortowo zagłębić się w obraz. Wszechstronny widok: krzywizna ekranu 3800R tworzy ultraszerokie pole widzenia o proporcjach 21:9, minimalizuje refleksy i daje niezrównaną ostrość obrazu, zapewniając wygodniejsze wrażenia wizualne w dłuższych okresach oglądania. Niezrównana koncentracja: panoramiczny obraz, rozszerzone widzenie obwodowe i niesamowita głębia pozwala skupić się na pracy w dowolnym miejscu. Więcej miejsca na ekranie zapewnia swobodę pracy wielozadaniowej bez potrzeby konfiguracji dwóch monitorów. Niesamowita ostrość obrazu: spójne, jaskrawe kolory pokrywające gamę barw sRGB w 99% (1,07 mld kolorów) oraz szeroki kąt widzenia dzięki technologii IPS (In-Plane Switching). Wygodne podłączanie urządzeń Moc USB-C: zasilanie o mocy do 65 W przez port USB‑C pozwala zawsze mieć w pełni naładowanego notebooka i pracować produktywnie bez zakłóceń. Jednokablowe rozwiązanie, które pozwala uniknąć plątaniny kabli na biurku a jednocześnie przesyłać zasilanie, obraz i dane. Więcej możliwości podłączania: porty RJ45 i USB-C zmieniają monitor w centrum produktywności, zapewniając stabilne połączenie ethernetowe i zasilanie w uporządkowanej konfiguracji. Dzięki szerokim możliwościom podłączania, w tym portom DP1.2, HDMI i USB, można szybko podłączyć monitor do różnych urządzeń na potrzeby szybkiego transferu danych. Wydajna wielozadaniowoś Komputronik.plZłóż skargę | 2 649 zł |
Monitor DELL P3424WE 34" 3440x1440px IPS CurvedDELL P3424WE został wyposażony w 34-calowy zakrzywiony ultraszeroki ekran WQHD (3440 × 1440), który pozwala zobaczyć i osiągn... więcejąć więcej. Krzywizna ekranu 3800R tworzy ultraszerokie pole widzenia o proporcjach 21:9, minimalizuje refleksy i daje niezrównaną ostrość obrazu, zapewniając wygodniejsze wrażenia wizualne w dłuższych okresach oglądania. Dzięki technologii IPS (In-Plane Switching) monitor zapewnia spójne, jaskrawe kolory pokrywające gamę barw sRGB w 99% (1,07 mld kolorów) oraz szeroki kąt widzenia. Dodatkowo panoramiczny obraz, rozszerzone widzenie obwodowe i niesamowita głębia pozwala skupić się na pracy w dowolnym miejscu. Więcej miejsca na ekranie zapewnia swobodę pracy wielozadaniowej bez potrzeby konfiguracji dwóch monitorów. Electro.plZłóż skargę | 2 599 zł |
Monitor DELL 34" 3440 x 1440 210-BGTY Czarno-srebrny | 2 996 zł |
Monitor DELL P3424WE 34" 3440x1440px IPS CurvedDELL P3424WE został wyposażony w 34-calowy zakrzywiony ultraszeroki ekran WQHD (3440 × 1440), który pozwala zobaczyć i osiągn... więcejąć więcej. Krzywizna ekranu 3800R tworzy ultraszerokie pole widzenia o proporcjach 21:9, minimalizuje refleksy i daje niezrównaną ostrość obrazu, zapewniając wygodniejsze wrażenia wizualne w dłuższych okresach oglądania. Dzięki technologii IPS (In-Plane Switching) monitor zapewnia spójne, jaskrawe kolory pokrywające gamę barw sRGB w 99% (1,07 mld kolorów) oraz szeroki kąt widzenia. Dodatkowo panoramiczny obraz, rozszerzone widzenie obwodowe i niesamowita głębia pozwala skupić się na pracy w dowolnym miejscu. Więcej miejsca na ekranie zapewnia swobodę pracy wielozadaniowej bez potrzeby konfiguracji dwóch monitorów.... Avans.plZłóż skargę | 2 599 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Dell Series P (dom/biuro)Porównaj w tabeli →
od 1 649 zł
26.96 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 524 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 1 346 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 2 489 zł
do grafiki, 34.14 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, TÜV Rheinland
od 1 661 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 1 534 zł
dotykowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 3 301 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 2 387 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 8 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 738 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 2 650 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1
od 900 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 637 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 2 251 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 3 078 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 982 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 775 zł
19 ", 1280x1024 (5:4), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 359 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 900 zł
23 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 909 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 269 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 2 133 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, MPRT 1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 656 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 211 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 2 133 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 295 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 471 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 2 300 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
od 1 963 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 283 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 1 599 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR