Monitor Dell E2222HS 22 " czarny
Zdjęcia 6 |
Dell E2222HS 22 " czarny
2021 rokSeries E
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell E2222HS 22 " czarny
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Monitor E2222HS 21.5 cali LED 1920x1080/VGA/HDMI/DP/3Y UPDEL215L000E1Monitor Dell 22 - E2222HS
Uzyskaj szeroki kąt widzenia, oszczędzając jednocześnie miejsce na biurku. Ten 21,5-calowy monit... więcejor Full HD jest wyposażony w regulację wysokości, wbudowane głośniki i ekologiczną konstrukcję.
Wszystkie elementy potrzebne do zwiększenia produktywności
- Szeroki kąt widzenia: wykonuj swoją pracę w doskonałej jakości FHD i oglądaj ją pod każdym kątem dzięki szerokiemu kątowi widzenia 178°/178°.
- Komfort dla oczu: zadbaj o wzrok dzięki ekranowi bez ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 488 zł |
Monitor DELL E2222HS 21.45" 1920x1080pxDELL E2222HS to 21.45-calowy monitor z technologią ComfortView o rozdzielczości FHD 1920x1080p i proporcjach ekranu 16:9. Wyp... więcejosażony w panel VA o szerokim kącie oglądania wyświetla niesamowicie ostry obraz i zapierające dech w piersiach efekty podczas odtwarzania treści a dzięki wspraciu technologi ComfortView gwarantuje ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem światła niebieskiego oraz pomaga zredukować migotanie ekranu dla zapewnienia większego komfortu oglądania eliminując tym samym zmęczenie i przeciążenie oczu. Szerokie możliwości połączeń, w tym DisplayPort(v1. Electro.plZłóż skargę | 476 zł |
Dell E2222HS MON-LCD-DEL-0315Wszystkie elementy potrzebne do zwiększenia produktywności Szeroki kąt widzenia: wykonuj swoją pracę w doskonałej jakości FHD... więceji oglądaj ją pod każdym kątem dzięki szerokiemu kątowi widzenia 178°/178°. Komfort dla oczu: zadbaj o wzrok dzięki ekranowi bez migotania i z funkcją ComfortView, która zmniejsza emisję szkodliwego światła niebieskiego. Monitor zaprojektowano z myślą o optymalnym komforcie dla oczu, nawet w przypadku dłuższego użytkowania. Funkcjonalność i styl Ergonomia: możesz pochylić ekran i dostosować wysokość monitora, aby zapewnić sobie wygodę przez cały dzień. Zintegrowany dźwięk: dwa wbudowane głośniki umożliwiają korzystanie z alertów dźwiękowych i funkcji audio/wideo. Wygodne podłączanie urządzeń: możliwość podłączenia aktualnych i starszych systemów za pośrednictwem portów HDMI, VGA i DP. Zyskaj więcej miejsca: zajmująca mało miejsca kompaktowa podstawa i ulepszony system rozmieszczania kabli, umożliwiający ich ukrycie, będą pasować do każdego miejsca pracy. Minimalistyczna Komputronik.plZłóż skargę | 478 zł |
Dell Monitor E2222HS 21.5 cali LED 1920x1080/VGA/HDMI/DP/3Y 67958Monitor Dell 22 - E2222HS
Wszystkie elementy potrzebne do zwiększenia produktywności
- Komfort dla oczu: zadbaj o wzrok dzięki ekranowi bez ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 512 zł |
DELL 21.5" E2222HS 210-AZKV CzarnyDominujący kolor: Czarny Seria: E2222HS Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 21,5" Rozmiar plamki [mm]: 0.249 mm Rozdziel... więcejczość ekranu: 1920 x 1080 px (Full HD) Jasność [cd/m2]: 2502 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: Monitor Dell 22 - E2222HS
Uzyskaj szeroki kąt widzenia, oszczędzając jednocześnie miejsce na biurku. Ten 21,5-calowy monitor Full HD jest wyposażony w regulację wysokości, wbudowane głośniki i ekologiczną konstrukcję.Wsz Neonet.plZłóż skargę | 503 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Dell Seria E (przystępne)Porównaj w tabeli →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 462 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 485 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 429 zł
21.45 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 473 zł
21.45 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 529 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 437 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 469 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 524 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 458 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 454 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 400 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki