Monitor Dell P1424H 14 " czarny
Zdjęcia 8 |
Dell P1424H 14 " czarny
Przekątna:14 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:700:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P1424H 14 " czarny
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell P1424H skaerm - LED baglys - 14" - DELL-P1424H | 1 309 zł |
14" Dell P1424H - 1920x1080 (FHD) - IPS - 6 ms - Monitor14 monitor od Dell z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD) & IPS-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080 (FHD) Cz?stotliwo?? o... więcejd?wie?ania: Hz Szybko?? reakcji: 6ms Rodzaj panelu: IPSHighlights USB-C With power pass throughDELL 3 year advanced exchange service Proshop.plZłóż skargę | 1 312 zł |
Dell Monitor przenośny P1424H 14.0 cali 16:9/1920x1080/2xUSB-C UPDEL14L000Monitor przenośny Dell 14 P1424H
Korzystaj z wydajności dwóch ekranów, gdziekolwiek jesteś, dzięki przenośnemu monitorowi... więcejo przekątnej 14 firmy Dell.
Większa produktywność w podróży
- Najlepszy towarzysz notebooka: Możliwość wydajnej pracy na dwóch ekranach w dowolnym miejscu dzięki temu niewielkiemu, ultracienkiemu, 14-calowemu, przenośnemu monitorowi FHD, który waży mniej niż 700 gramów i w najcieńszym miejscu ma mniej niż 65 milimetrów.
- Produktywność na dwóch ekranach w ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 178 zł |
Dell P1424H 14inch Portable Monitor - 14'' | IPS | Full HD| USB-C | pochyłWiększa produktywność w podróży Najlepszy towarzysz notebooka: Możliwość wydajnej pracy na dwóch ekranach w dowolnym miejscu... więcejdzięki temu niewielkiemu, ultracienkiemu, 14-calowemu, przenośnemu monitorowi FHD, który waży mniej niż 700 gramów i w najcieńszym miejscu ma mniej niż 65 milimetrów. Produktywność na dwóch ekranach w dowolnym miejscu: Ten wygodny, kompaktowy wyświetlacz pozwala rozszerzyć ekran w biurze, w domu lub w podróży. Szeroki kąt widzenia: Większy ekran dzięki panelowi FHD z technologią IPS (In-Plane Switching) zapewniającą szeroki kąt widzenia, który idealnie nadaje się do współpracy. Wciągający ekran z przodu: Latwy dostęp do ustawień podświetlenia wyświetlacza, które zapewnia fantastyczny obraz w pomieszczeniach i na zewnątrz. Wygoda w podróży Wygodna funkcja „plug and play”: Latwe podłączanie monitora przy użyciu jednego kabla USB-C®, który służy zarówno do przesyłania wideo, jak i zasilania, zapewniając wydajność standardu „plug and play” oraz możliwość szybkiej zmiany urządzeń. Elastyczny kabel: Porządek na biurku i większa mobilność dzięki kablowi USB-C, który zapewnia płynną i wydajną pracę. Ten miękki, giętki przewód jest łatwy w przenoszeniu i mieści się w każdej torbie. Uniwersalna konstrukcja: Możliwość ustawienia monitora wygodnie z lewej lub prawej strony albo za notebookiem — port USB-C z każdej strony zapewnia uniwersalność. Przekazywanie energii: Praca bez zakłóceń dzięki funkcji przekazywania energii i mocy zasilania do 65 W. Łatwość użycia i modułowa konstrukcja: Wygoda i wydajność łączności USB-C w zakresie podłączania do systemów i urządzeń firmy Dell z interfejsem USB-C. Komfortowa współpraca i poczucie bezpieczeństwa Gotowość do współpracy w dowolnym miejscu: Bezproblemowa współpraca dzięki 14-calowemu monitorowi przenośnemu, który zaprojektowano z myślą o łatwym udostępnianiu i prezentowaniu. Elastyczność i wygoda: Wygodna praca w każdym miejscu dzięki podstawie pochylanej w zakresie od 10 do 90 stopni, aby sprostać Twoim potrzebom. W trosce o wzrok: Komfort oczu zapewniany dzięki funkcji ComfortView, która redukuje emisję szkodliwego światła niebieskiego. Wygodny wyświetlacz: Proste w obsłudze wyświetlanie na ekranie z przyciskami szybkiego dostępu do kontroli jasności. Pełna niezawodność i ochrona: Poczucie spokoju w każdym miejscu — monitor jest wyposażony w pokrowiec ochronny, a także objęty 3-letnią usługą wymiany z wyprzedzeniem. Ulepszone oprogramowanie Dell Display Manager Stała produktywność: Funkcja EasyArrange pomaga szybko rozmieścić okna wielu aplikacji na dostępnych ekranach. Można wybrać spośród gotowych układów i spersonalizować nawet 4 okna, co znacząco ułatwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Płynne przejścia: Funkcja EasyArrange Memory zapamiętuje układ okien i aplikacji po przerwaniu pracy oraz przywraca Komputronik.plZłóż skargę | 1 159 zł |
DELL 14'' P1424H 210-BHQQ SzaryDominujący kolor: Szary Wymiary (W x S x D) [mm]: 202,7 x 322,4 x 14,3 mm Waga [kg]: 590 g Wysokość [mm]: 202.69 mm Szerokość... więcej[mm]: 322.37 mm Głębokość [mm]: 14.3 mm Seria: P1424H Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 14'' Rozmiar plamki [mm]: 0,1611 x 0,1611 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 300 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 6 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 700:1 Odświeżanie [Hz]: 60 Hz Czas reakcji: od 4 do 6 ms Rodzaj monitora: Monitory do domu USB: 2 x USB (Type C) Wejście audio: Nie Złącza: ["USB"] Tuner TV: Nie Plug and Play: Tak Głośniki: Nie Ekran obrotowy (pivot): Nie Zgodność z normami: EPEAT Pobór mocy [W]: 5 W Pochylenie (w górę/w dół): 10° / 90° Wbudowana kamera: Nie Głośniki: Nie Neonet.plZłóż skargę | 1 195 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Dell Series P (dom/biuro)Porównaj w tabeli →
od 1 649 zł
26.96 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 524 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 1 346 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 2 489 zł
do grafiki, 34.14 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, TÜV Rheinland
od 1 661 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 1 534 zł
dotykowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 2 387 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 8 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 3 301 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 738 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 2 650 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1
od 900 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 637 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 2 251 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 909 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 3 195 zł
34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 772 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 3 078 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 982 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 775 zł
19 ", 1280x1024 (5:4), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
AkcesoriaWszystkie akcesoria do Dell P1424H →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland