Monitor Dell Alienware AW2524HF 24.5 " czarny
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Dell Alienware AW2524HF 24.5 " czarny
Przekątna:24.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 0.5 ms
Częstotliwość:500 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell Alienware AW2524HF 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alienware 500Hz Gaming Monitor AW2524H MAW2524HFUS | 2 815 zł |
25" Dell Alienware 500Hz Gaming Monitor AW2524HF - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, 25 (24.5 widoczny), 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz, Fast IPS, 400 cd/m², 1000:1, HDR10, 0.5 ms, HD... więcejMI, 2xDisplayPort, Ciemna Strona Ksi??yca, BTO, z Podstawowa gwarancja wymiany na 3 lata Proshop.plZłóż skargę | 2 576 zł |
Dell Monitor Alienware AW2524HF 24.5 cala AMD FreeSync Premium 500Hz FullMonitor do gier Alienware 500Hz AW2524HF
Ciesz się niesamowitą wyrazistością ruchu i szybkością reakcji dzięki monitorowi... więcejIPS o przekątnej 24,5 z częstotliwością odświeżania 500 Hz i technologią AMD FreeSync Premium.
NIESPOTYKANIE DUŻA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA
Rozpocznij rozgrywkę z prędkością światła dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 500 Hz, która nadąża nawet za najbardziej intensywną rozgrywką, dzięki czemu nigdy niczego nie przegapisz.
WYSOKA RESPONSYWNOŚĆ
Czas ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 2 313 zł |
Dell Alienware AW2524HF - 25 '' | Fast IPS | FHD | 1 ms | 500Hz MON-LCD-DEMonitor do gier Alienware 500Hz — AW2524HF Ciesz się niesamowitą wyrazistością ruchu i szybkością reakcji dzięki monitorowi I... więcejPS o przekątnej 24,5″ z częstotliwością odświeżania 500 Hz i technologią AMD FreeSync™ Premium. Rozpocznij rozgrywkę z prędkością światła dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 500 Hz, która nadąża nawet za najbardziej intensywną rozgrywką, dzięki czemu nigdy niczego nie przegapisz. WYSOKA RESPONSYWNOŚĆ Czas reakcji na poziomie 0,5 ms oraz redukcja rozmyć i smużenia zapewniają płynną rozgrywkę i krystalicznie czystą grafikę. AKCJA BEZ ROZRYWANIA OBRAZU Dzięki najnowszym certyfikatom AMD FreeSync™ Premium i VESA Adaptive Sync uzyskasz bardziej płynną rozgrywkę bez zacinania się i efektu rozrywania obrazu. PRZEWAGA Z KAŻDEJ PERSPEKTYWY Technologia Fast IPS zapewnia spójne kolory bez efektu rozmycia niezależnie od położenia monitora. ZNAKOMITE EFEKTY WIZUALNE Zobacz bardziej realistyczny świat gry i wspaniałe odcienie dzięki 99% pokryciu przestrzeni barw sRGB. Aby zapewnić bardziej komfortową i dłuższą rozgrywkę, zawsze włączone rozwiązanie sprzętowe ComfortView Plus Low Blue Light z certyfikatem TÜV zmniejsza zmęczenie oczu, zachowując jednocześnie żywe kolory. Komputronik.plZłóż skargę | 2 249 zł |
Monitor DELL Alienware AW2524HF 24.5" 1920x1080px IPS 500Hz 0.5 ms [GTG]Rozpocznij rozgrywkę z prędkością światła dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 500 Hz, która nadąża nawet za najbardz... więcejiej intensywną rozgrywką, dzięki czemu nigdy niczego nie przegapisz. Czas reakcji na poziomie 0,5 ms oraz redukcja rozmyć i smużenia zapewniają płynną rozgrywkę i krystalicznie czystą grafikę. Dzięki najnowszym certyfikatom AMD FreeSync Premium i VESA Adaptive Sync uzyskasz bardziej płynną rozgrywkę bez zacinania się i efektu rozrywania obrazu. Aby zapewnić bardziej komfortową i dłuższą rozgrywkę, zawsze włączone rozwiązanie sprzętowe ComfortView Plus Low Blue Light z certyfikatem TÜV zmniejsza zmęczenie oczu, zachowując jednocześnie żywe kolory. Inspirowana e-sportem konstrukcja Legend 2.0 obejmuje regulowany stojak o 11 cm do wysokości monitora 50.05 cm , sześciokątną podstawę i chowany wieszak na zestaw słuchawkowy, dzięki czemu możesz grać po swojemu. Electro.plZłóż skargę | 2 362 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Dell Alienware (gamingowe)
od 2 205 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 764 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.2, radiowe, aktywna redukcja szumów, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 55 h
od 24 300 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, FaceID, 3 kg
od 372 zł
miejski, 28 l, na laptopa, ochrona RFID, kieszenie: góra, przód, 47.5x32x22 cm, waga 1360 g
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 714 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, radiowe, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 30 h
od 14 800 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, FaceID, 1.84 kg
od 645 zł
miejski, do walizki, 32 l, na laptopa, ochrona RFID, kieszenie: góra, przód, 50x33.5x21 cm, waga 1530 g
od 1 494 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 399 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
od 22 500 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, FaceID, 3 kg
od 188 zł
miejski, 18 l, na laptopa, kieszenie: przód, 48x32x15 cm, waga 840 g
od 3 777 zł
gamingowy, 34.18 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 15 300 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, FaceID, 1.84 kg
od 1 471 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 16 500 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, FaceID, 1.84 kg
od 2 249 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 500 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 13 000 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, FaceID, 1.84 kg
od 5 290 zł
gamingowy, 34.18 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR, TÜV Rheinland
od 13 500 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3050, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, FaceID, 1.84 kg
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium