Monitor Dell P2423DE 23.8 " czarny (210-BDDW)
Wideo 1Zdjęcia 22 |
Dell P2423DE 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2423DE 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Dell P2423DE - 2560x1440 (QHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms - Monitor | 1 217 zł |
Dell Monitor P2423DE 23.8 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/USB-C/ | 1 401 zł |
Dell P2423DE MON-LCD-DEL-0344 | 1 159 zł |
DELL 23.8'' P2423DE 210-BDDW Czarny, Srebrny 210-BDDW | 1 418 zł |
Monitor DELL P2423DE 23.8" 2560x1440px IPS | 1 321 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell P2423DE
Ceny na Dell P2423DE |
---|---|---|---|---|
Dell P2423DE 23.8 " czarny | od 1 159 zł | 29 oferty | ||
Dell P2723DE 27 " srebrny | od 1 346 zł | 36 oferty | ||
Dell P3223DE 31.5 " czarny | od 1 661 zł | 29 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →