Монітор Eizo FlexScan EV2490 23.8 "
Фото 28 |
Eizo FlexScan EV2490 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Eizo FlexScan EV2490 23.8 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EIZO FlexScan EV2490-WT computer monitor 605 cm 238" 1920 x 1080 pixels Fu | 2 112 zł |
24" EIZO FlexScan - 5 ms - Monitor | 1 723 zł |
Eizo FlexScan EV2490-WT- 23.8'' | IPS | Full HD| DisplayPort, HDMI, USB 3. | 1 520 zł |
Monitor Eizo FlexScan EV2490-WT | 1 519 zł |
EIZO FlexScan EV2490-BK monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") EV2490-BK | 1 804 zł |
ще 3 пропозиції