Монітор Eizo FlexScan EV2457 24 "
Відео 1Фото 10 |
Закрити
Шапка
Eizo FlexScan EV2457 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Eizo FlexScan EV2457 24 "
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eizo FlexScan EV2457 (czarny) 24" Full HD IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plПоскаржитись | 2 159 zł |
Eizo FlexScan EV2457- 24.1'' | 1920 x 1200 | DVI | HDMI | DisplayPort | GłPotrójna wydajność w środowisku wieloekranowym Kiedy pracujemy na laptopie lub małym monitorze, nie mamy możliwości wygodnego... щеwyświetlania kilku okien naraz. Rozwiązaniem tego problemu są połączenia szeregowe, dzięki którym nawet do laptopa czy małego komputera z jednym portem wyjściowym można podłączyć aż do czterech monitorów. W ten sposób przestrzeń robocza zwiększa się aż trzykrotnie, co pozwala swobodnie korzystać z wielu programów jednocześnie. Stwórz estetyczne, stylowe biuro Z reguły środowiska wieloekranowe nie są zbyt miłe dla oka – króluje w nich plątanina kabli i wielkie, niezgrabne monitory. EV2457 to monitory o lekkim, eleganckim wyglądzie, które można wygodnie postawić obok siebie, tworząc estetyczną i praktyczną konfigurację wielomonitorową Komputronik.plПоскаржитись | 2 049 zł |
Monitor Eizo FlexScan EV2457-BK | 1 909 zł |
EIZO FlexScan EV2457 biały (w magazynie!) - Dostawa GRATIS!Cyfrowe.pl Поскаржитись | 2 429 zł |
Eizo FlexScan EV2457 (czarny) 24" Full HD IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 159 zł |
ще 13 пропозицій
Серія Eizo FlexScan (професійні)Порівняти в таблиці →
від 1 759 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 2 895 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 1 463 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 2 605 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, TÜV Rheinland
від 1 751 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 2 276 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 2 199 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 4 018 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 2 849 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 61 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 1 495 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 14 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, DisplayPort, динаміки
від 1 909 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 3 875 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 1 215 zł
23 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 1 421 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 6 968 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 1 199 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 3 949 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 1 476 zł
19 ", 1280x1024 (5:4), IPS, відгук 14 мс, 61 Гц, VGA, DVI-D, DisplayPort, динаміки
Відеоогляди
від 1 820 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 1 715 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 1 774 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, TÜV Rheinland
від 2 199 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 2 020 zł
для графіки, 24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, кардридер, Pantone Validated, CalMAN Verified
від 2 319 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 14 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 1 751 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 1 678 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 1 773 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 1 529 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, динаміки, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
від 1 892 zł
сенсорний, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 1 877 zł
23 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1