Монітор Eizo FlexScan EV3285 32 "
Відео 2Фото 6 |
Закрити
Шапка
Eizo FlexScan EV3285 32 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Eizo FlexScan EV3285 32 "
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EIZO EV3285-BK - monitor 4K LCD 32" z regulowaną stopką czarnyKonstrukcja bez ramek, która zmieści się na każdym biurku
Uniwersalny kabel USB C
Automatyczna regulacja jasności
Dobry ob... щеraz pod dowolnym kątem Amazon.plПоскаржитись | 4 218 zł |
31.5" EIZO FlexScan EV3285-WT - 5 ms - MonitorZ FlexStand, monitor LED, 31.5, 3840 x 2160 4K, IPS, 350 cd/m², 1300:1, 5 ms, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C, g?o?nik(i), bia?y Proshop.plПоскаржитись | 3 875 zł |
Eizo FlexScan EV3285 [czarny] MON-LCD-EIZ-0016FlexScan EV3285 Biurowy monitor 31,5" w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160), mający aż czterokrotnie większą przestrzeń roboc... щеzą niż monitory w standardzie full HD. Jego zgrabna, płaska konstrukcja z cienkimi ramkami zapewnia wyjątkowy komfort pracy. Czterokrotnie większa przestrzeń robocza W biurze często używa się kilku różnych programów naraz, dlatego monitor z obszernym ekranem w wysokiej rozdzielczości to idealny sposób na to, by pracować wygodniej i wydajniej. EV3285 ma rozdzielczość 4K, co oznacza, że może wyświetlać czterokrotnie więcej danych niż monitory full HD. Dzięki temu na jednym ekranie zmieszczą się wszystkie potrzebne aplikacje, a użytkownik nie musi ciągle przełączać i przewijać okien. Konstrukcja bez ramek, która zmieści się na każdym biurku Typowe monitory 4K są duże i niezgrabne, przez co nieszczególnie nadają się do postawienia na małych biurkach. Tymczasem model EV3285 ma wyjątkowo cienkie ramki i płaski design, co sprawia, że jest lekki i smukły. W porównaniu do swojego poprzednika EV3285 ma o 17% mniejszą objętość i o 12% mniejszą stopkę, dlatego bez problemu zmieści się na każdym biurku – nawet bardzo niewielkim. Jeden kabel do wszystkiego Uniwersalny kabel USB C Dla osób, które cenią sobie mobilność i możliwość pracy zdalnej, laptop to absolutna podstawa. Po wejściu do biura warto jednak podłączyć go do zewnętrznego monitora. EV3285 wyposażono w złącze USB C, które doskonale wpisuje się w taki styl pracy. Jeden kabel USB C potrafi jednocześnie przesyłać sygnały audio i wideo, transferować dane, a także ładować laptopa lub smartfona z mocą do 60 W. Monitor ma również wbudowany zasilacz, wobec czego nie potrzebuje żadnych zewnętrznych adapterów. Nie trzeba już martwić się o poziom baterii laptopa – wystarczy podłączyć go do monitora kablem USB C. Co więcej, do modelu EV3285 można także podłączyć myszkę i klawiaturę, dzięki czemu są gotowe do użycia natychmiast po połączeniu monitora z laptopem. Komputronik.plПоскаржитись | 4 055 zł |
Eizo FlexScan EV3285 (czarny) 32" 4K IPS 60Hz 5msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plПоскаржитись | 3 999 zł |
EIZO FlexScan EV3285-WT monitor LED display 80 cm (31.5") EV3285-WTEIZO (EV3285-WT) EIZO FlexScan EV3285-WT monitor LED display 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Biały... Senetic.plПоскаржитись | 3 957 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Eizo FlexScan (професійні)Порівняти в таблиці →
від 2 895 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 2 605 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, TÜV Rheinland
від 1 745 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 369 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 76 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 2 276 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 2 199 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 1 495 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 3 998 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 1 421 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 6 971 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), вигнутий, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 1 199 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 3 949 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 1 567 zł
19 ", 1280x1024 (5:4), IPS, відгук 14 мс, 61 Гц, VGA, DVI-D, DisplayPort, динаміки
від 2 849 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 61 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 1 495 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 14 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, DisplayPort, динаміки
від 1 909 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 3 875 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 1 221 zł
23 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
Відеоогляди
EIZO FlexScan EV3285 32 inch Frameless USB C 4K Multi-monitor System and Modern Offices Monitor
24 листопада 20206 587 переглядів
EIZO FlexScan EV3285: 32-calowy monitor 4K ze złączem USB-C
19 грудня 2022576 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 4 346 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR
від 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 3 436 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 3 499 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 899 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 3 357 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, Pantone Validated
від 2 949 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 899 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync, HDR, Pantone Validated, CalMAN Verified
від 3 671 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, HDR, TÜV Rheinland
від 4 135 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 14 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB C, USB 3.1
від 3 299 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-перемикач, HDR, TÜV Rheinland
від 3 481 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 61 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR