Монітор Eizo ColorEdge CS2410 24 " чорний
Фото 5 |
Eizo ColorEdge CS2410 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 14 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Eizo ColorEdge CS2410 24 " чорний
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eizo Cs2410-Bk - Monitor Lcd 24" Z Licencją ColornavigatorCzarny | 3 690 zł |
Monitor EIZO ColorEdge CS2410-BK 24.1" 1920x1200px IPS | 2 319 zł |
EIZO ColorEdge CS2410-BK z licencją ColorNavigator (w magazynie!) - Dostaw | 2 449 zł |
Monitor EIZO ColorEdge CS2410-BK 24.1" 1920x1200px IPS | 2 319 zł |
Monitor EIZO 24.1" 1920 x 1200 CS2410-BK Czarny | 2 786 zł |
ще 13 пропозицій