Monitor Eizo ColorEdge CS2410 24 " czarny
Zdjęcia 5 |
Eizo ColorEdge CS2410 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 14 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Eizo ColorEdge CS2410 24 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eizo Cs2410-Bk - Monitor Lcd 24" Z Licencją ColornavigatorCzarny | 3 690 zł |
Monitor EIZO ColorEdge CS2410-BK 24.1" 1920x1200px IPS | 2 319 zł |
EIZO ColorEdge CS2410-BK z licencją ColorNavigator (w magazynie!) - Dostaw | 2 449 zł |
Monitor EIZO ColorEdge CS2410-BK 24.1" 1920x1200px IPS | 2 319 zł |
Monitor EIZO 24.1" 1920 x 1200 CS2410-BK Czarny | 2 786 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →