Monitor Dell Alienware AW2724HF 27 " czarny (210-BHTM)
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Dell Alienware AW2724HF 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:360 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell Alienware AW2724HF 27 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Dell Alienware AW2724HF - 1920x1080 (FHD) - 360Hz - Fast IPS - USB 3.227 Monitor gamingowy od Dell z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD), 360Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080 (F... więcejHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 360Hz Szybko?? reakcji: 0,5ms Rodzaj panelu: Fast IPSHighlights AMD FreeSync Premium USB 3.2 HUB HDR10 Dell ComfortView Plus - (Reduces blue light emissions, without compromising color) Ultra slim bezelsDELL 3 year advanced exchange service & Premium Panel Exchange Proshop.plZłóż skargę | 1 583 zł |
Dell Monitor Alienware AW2724HF 27 cali LED 1920x1080/HDMI/DP/USB/3Y UPDELMONITOR DLA GRACZY ALIENWARE 27 AW2724HF
Monitor o przekątnej 27 in do gier nastawionych na wysoką konkurencyjność Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 882 zł |
Dell Alienware AW2724HF- 27'' | Fast IPS | Full HD | DisplayPort, HDMI | HNIESAMOWITA SZYBKOŚĆ Wykorzystaj w pełni swój potencjał i ciesz się niewiarygodnie płynnym obrazem podczas szybkiej rozgrywki... więcejdzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 360 Hz na panelu Fast IPS. A dzięki błyskawicznemu czasowi reakcji na poziomie 0,5 ms, który eliminuje rozmycie i smużenie, możesz szybciej reagować podczas pełnej akcji rozgrywki. DUŻY I REALISTYCZNY OBRAZ Dzięki 21% większej przestrzeni wizualnej niż w przypadku standardowego 25-calowego wyświetlacza możesz cieszyć się imponującym 27-calowym ekranem FHD o szerokich kątach widzenia i znaleźć się w samym środku akcji. Ponadto dzięki pokryciu 99% kolorów w standardzie sRGB otrzymasz spójne, dokładne kolory i realistyczny obraz. ROZGRYWKA BEZ ZACIĘĆ Dzięki technologii AMD FreeSync™ Premium i certyfikatowi VESA AdaptiveSync już nigdy nie będziesz się martwić o zacinanie się ekranu lub gry. Z MYŚLĄ O DŁUGICH SESJACH GRANIA Dzięki funkcji ComfortView Plus możesz grać dłużej, a wbudowana technologia niskiej emisji niebieskiego światła nie wpływa na dokładność odwzorowania kolorów. PRZEBUDOWANA KONSTRUKCJA LEGEND 2.0 Nasz najnowszy projekt Legend 2.0 ID został opracowany z myślą o graczach wyczynowych. Każdy nowy dodatek — sześciokątna podstawa, chowany wieszak na słuchawki, w pełni regulowana podstawka i scentralizowany joystick OSD — jest zaprojektowany tak, aby poprawić ogólne wrażenia z gry. Komputronik.plZłóż skargę | 1 889 zł |
DELL 27'' AW2724HF 210-BHTM Czarny 210-BHTMDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 408,7 x 611,4 x 243,7 mm Waga [kg]: 4.18 kg Wysokość [mm]: 408,7 mm Szerok... więcejość [mm]: 611.44 mm Głębokość [mm]: 243,7 mm Seria: AW2724HF Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0,3108 x 0,3108 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 1000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 1,07 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Matryca błyszcząca: Matowa Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 360 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 5 x USB 3.0 Wejście audio: Nie Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 2 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plZłóż skargę | 1 901 zł |
Monitor DELL Alienware AW2724HF 27" 1920x1080px IPS 360Hz 0.5 msMonitor o przekątnej 27" do gier nastawionych na wysoką konkurencyjność Electro.plZłóż skargę | 1 849 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Dell Alienware (gamingowe)
od 2 205 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 764 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.2, radiowe, aktywna redukcja szumów, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 55 h
od 24 300 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, FaceID, 3 kg
od 349 zł
miejski, 28 l, na laptopa, ochrona RFID, kieszenie: góra, przód, 47.5x32x22 cm, waga 1360 g
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 699 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, radiowe, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 30 h
od 22 500 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, FaceID, 3 kg
od 645 zł
miejski, do walizki, 32 l, na laptopa, ochrona RFID, kieszenie: góra, przód, 50x33.5x21 cm, waga 1530 g
od 1 494 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 399 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
od 14 800 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, FaceID, 1.84 kg
od 188 zł
miejski, 18 l, na laptopa, kieszenie: przód, 48x32x15 cm, waga 840 g
od 3 777 zł
gamingowy, 34.18 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 17 000 zł
wydajny, do gier, 15.6 ", 2560x1440 (16:9), *VA, 240 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.5 kg
od 1 471 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 16 000 zł
do gier, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.5 kg
od 2 249 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 500 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 22 300 zł
wydajny, do gier, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, LPDDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.5 kg
od 5 034 zł
gamingowy, 34.18 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR, TÜV Rheinland
od 24 000 zł
wydajny, do gier, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), *VA, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, LPDDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, FaceID, 2.5 kg
Wideo recenzje
Alienware AlienFX LED Halloween AW2723DF AW2721D AW2724HF Scary Sounds & Ambience
4 października 2021554 przegląd
Alienware AW2724HF launched: a new gaming monitor with 27-inch FHD IPS panel and 360Hz refresh rate
22 czerwca 2023676 przegląd
23.7.7 시즌클랜 오전발로 ( 부제 : AW2724HF TEST 한섭 ... )
7 lipca 2023415 przegląd
New Alienware AW2724HF Monitor From Alienware Lineup Of 27-inch Monitors- Best 360Hz Gaming Monitor
21 czerwca 202310 186 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium