Monitor Dell Alienware AW3423DW 34.18 "
Wideo 20Zdjęcia 11 |
Zamknij
Menu
Dell Alienware AW3423DW 34.18 "
2023 rokAlienwaregamingowyQD-OLEDzakrzywionyHDRTÜV RheinlandG-Synchub USB 3.0cienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:34.18 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:QD-OLED, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:175 Hz
Jasność:1000 cd/m²
Funkcje:HDR, NVIDIA G-Sync Ultimate, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell Alienware AW3423DW 34.18 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alienware - AW3423DW Monitor gamingowy 34" Biały AW3423DWJest fabrycznie wyposażony w Delta E
Ciesz się rozgrywką z wyjątkowo niskimi opóźnieniami
Zaprojektowano tak, aby uniknąć e... więcejfektu wypalenia, który pojawia się, gdy elementy są wyświetlane na ekranie przez dłuższy czas Amazon.plZłóż skargę | 7 422 zł |
34" Dell Alienware AW3423DW - 3440x1440 (WQHD) - 175Hz - Quantum Dot OLED34 Monitor gamingowy od Dell z rozdzielczo?? na 3440x1440 (WQHD), 175Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 3440x1440 (... więcejWQHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 175Hz Szybko?? reakcji: 0.1ms (GTG) Rodzaj panelu: Quantum Dot OLED (QD-OLED)Highli Proshop.plZłóż skargę | 5 834 zł |
Dell Monitor Alienware AW3423DW 34.1 cali Curved NVIDIA G-Sync Ultimate 17Zakrzywiony monitor Alienware 34 QD-OLED do gier - AW3423DW
To pierwszy na świecie monitor QD-OLED do gier. Dzięki niezr... więcejównanemu współczynnikowi kontrastu i technologii VESA Display HDR kolory są niezwykle żywe, a obraz realistyczny.
PEŁNA IMMERSJA
Technologia Quantum Dot Display zapewnia smukłą konstrukcję panelu, a także doskonałe odwzorowanie kolorów z wyższym punktem luminacji i szerszym zakresem kolorów w porównaniu z panelami WOLED (White OLED). Ten monitor zapewnia ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 5 406 zł |
Dell Alienware AW3423DW - 34.0'' | OLED | UWQHD | 0.1ms | 175 Hz | HDR MONDell Alienware AW3423DW - 34.0'' | OLED | UWQHD | 0.1ms | 175 Hz | HDR - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ sp... więcejecyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 5 290 zł |
Dell Monitor Alienware AW3423DW 34.1 cali Curved NVIDIA G-Sync Ultimate 17Zakrzywiony monitor Alienware 34 QD-OLED do gier - AW3423DW
PEŁNA IMMERSJA
Technologia Quantum Dot Display zapewnia smukłą konstrukcję panelu, a także doskonałe odwzorowanie kolorów z wyższym punktem luminacji i szerszym zakresem kolorów w porównaniu z panelami WOLED (White OLED). Ten monitor zapewnia ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 5 663 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Dell Alienware (gamingowe)
od 2 205 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 764 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, Bluetooth v 5.2, radiowe, aktywna redukcja szumów, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 55 h
od 24 300 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, FaceID, 3 kg
od 372 zł
miejski, 28 l, na laptopa, ochrona RFID, kieszenie: góra, przód, 47.5x32x22 cm, waga 1360 g
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 714 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, radiowe, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 30 h
od 22 500 zł
wydajny, do gier, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 165 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 32 GB, DDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, FaceID, 3 kg
od 645 zł
miejski, do walizki, 32 l, na laptopa, ochrona RFID, kieszenie: góra, przód, 50x33.5x21 cm, waga 1530 g
od 1 494 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 399 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 2 m, 20 – 40000 Hz, 32 Ohm
od 14 800 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, FaceID, 1.84 kg
od 188 zł
miejski, 18 l, na laptopa, kieszenie: przód, 48x32x15 cm, waga 840 g
od 3 777 zł
gamingowy, 34.18 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 15 300 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, FaceID, 1.84 kg
od 1 471 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 16 500 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i7, 12700H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, FaceID, 1.84 kg
od 2 249 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 500 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 13 000 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, FaceID, 1.84 kg
od 5 290 zł
gamingowy, 34.18 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR, TÜV Rheinland
od 13 500 zł
do gier, 14 ", 1920x1080 (16:9), *VA, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, LPDDR5, RTX 3050, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, FaceID, 1.84 kg
Wideo recenzje
KRÓL WSZYSTKICH MONITORÓW! QD-OLED Dell Alienware AW3423DWF
26 sierpnia 202354 031 przegląd
Dell Alienware AW3423DWF monitor, opinie, cena, ekran, technologie, funkcje, ciekawostki
22 lipca 2023780 przegląd
One YEAR Using The Alienware AW3423DW QD-OLED - My Thoughts
2 maja 2023285 922 przegląd
Samsung OLED G8 vs Alienware AW3423DW vs MSI MEG 342C vs Alienware AW3423DWF
30 marca 2023294 565 przegląd
Much Better! - Alienware AW3423DWF QD-OLED June Firmware Tested
12 czerwca 2023219 752 przegląd
LG 27GR95QE vs Alienware AW3423DW vs AW3423DWF
17 lutego 2023150 719 przegląd
Can QD-OLED Text Rendering Be Fixed? - Improving the AW3423DW
26 sierpnia 202299 542 przegląd
Has the Alienware AW3423DWF Improved? - Firmware Update Tested
15 marca 202398 939 przegląd
Dell Alienware AW3423DW - GREAT for /all/ movies
31 marca 20226 762 przegląd
Alienware AW3423DWF Review - OLED Excellence & Good Price!
9 marca 202323 833 przegląd
Dell/Alienware AW3423DW 34" QD-OLED FreeSync Demo
12 marca 20223 109 przegląd
One Monitor to RULE them ALL - Alienware QD-OLED AW3423DW Review
30 marca 202256 734 przegląd
Alienware AW3423DW QD-OLED - The Best PC Gaming Monitor. PERIOD.
27 marca 2022238 287 przegląd
ALMOST Perfect - Alienware AW3423DW QD OLED Review
16 marca 2022173 014 przegląd
This isn't Sponsored. - Alienware AW3423DW QD OLED
16 marca 20222 400 952 przegląd
QD-OLED Gets Cheaper - Alienware AW3423DWF vs AW3423DW
15 grudnia 2022226 711 przegląd
The Best Monitor Ever? - Alienware AW3423DW QD-OLED Review
8 kwietnia 2022479 364 przegląd
The Greatest Gaming Monitor ON THE PLANET - Alienware AW3423DW QD OLED Gaming Monitor Review!
16 maja 2022186 002 przegląd
Alienware AW3423DW vs LG C2 OLED vs Samsung Odyssey Neo G8 vs Neo G7
9 sierpnia 2022278 498 przegląd
Dell Alienware AW3423DW Review - Quirky but Brilliant QD-OLED
20 maja 202243 534 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 3 669 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 175 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, KVM-przełącznik, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible