Monitor Dell P2418HZm 24 " czarny
Zdjęcia 10 |
Dell P2418HZm 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Wbudowana kamera internetowa ma specjalną przesłonę do zamykania obiektywu. Wbudowany mikrofon z redukcją szumów. Szerokie wsparcie dla Skype i Windows 10 (Windows Hello, Kortana).
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2418HZm 24 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell - Display B2B 24 Monitor wideo P2418HZ 605CM238IN Czarny SW DELL-P241 | 1 104 zł |
DELL P2418HZ 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD monitor DELL-P2418HZM | 1 437 zł |
Dell P2418hz 23.8´´ Full Hd Wled Monitor Czarny One Size / EU Plug DELL-P2 | 927 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości monitora Dell P2418HZm:
- Wbudowany mikrofon z redukcją szumów
PodobnePorównaj w tabeli →