Monitor Dell P2423D 24 " srebrny (210-BDEG)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Dell P2423D 24 " srebrny
24 " 27 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2423D 24 " srebrny
Wszystkie ceny 41 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Dell P2423D - 2560x1440 (QHD) - IPS - USB 3.2 HUB - 5 ms - Monitor | 964 zł |
Dell Monitor P2423D 23.8 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/5xUSB 3 | 1 129 zł |
Dell P2423D MON-LCD-DEL-0343 | 949 zł |
DELL 23.8'' P2423D 210-BDEG Czarny, Srebrny | 1 149 zł |
Monitor DELL P2423D 23.8" 2560x1440px IPS | 1 074 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell P2423D
Ceny na Dell P2423D |
---|---|---|---|---|
Dell P2423D 24 " srebrny | od 938 zł | 41 oferta | ||
Dell P2723D 27 " czarny | od 1 174 zł | 36 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →