Monitor Philips 24B1U5301H 23.8 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 24B1U5301H 23.8 " czarny
2023 rokPower DeliveryTÜV Rheinlandgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 24B1U5301H 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 24B1U5301H schwarz 24B1U5301H/00 | 1 798 zł |
Monitor 23.8" Philips 24B1U5301H/00 | 1 399 zł |
Philips 24B1U5301H - 23.8'' | IPS | Full HD| 75 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI | 1 589 zł |
Monitor PHILIPS 24B1U5301H 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 1 684 zł |
Monitor PHILIPS 24B1U5301H 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 1 684 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →