Monitor Philips 241B8QJEB 24 " czarny
Zdjęcia 5 |
Wysokiej jakości monitor z półbłyszczącym 24-calowym ekranem, szeroką przestrzenią barw i wbudowanymi głośnikami stereo (2x2W). Należy do rodziny Philips B-Line z roku modelowego 2019, której produkty są pozycjonowane jako uniwersalne urządzenia do podstawowych stacji roboczych, biur i użytku domowego. Może być używany jako wielofunkcyjny monitor do przetwarzania zdjęć / wideo oraz rozrywki multimedialnej.
Idealny do pakietów biurowych i CAD / CAE. Dzięki efektywnej technologii kompensacji czasu reakcji matrycy nie zawiedzie entuzjastów gier. Monitor Philips 241B8QJEB wykorzystuje 8-bitową / kanałową (6-bitową + FRC) matrycę IPS zdolną do wyświetlania ponad 16 milionów kolorów i pokrywającą 90% przestrzeni kolorów sRGB. Do ważnych zalet tego modelu należy również znakomita energooszczędność (typowe zużycie tylko 13 W) oraz doskonałe kąty widzenia w poziomie / pionie do 178 °. Stosunkowo krótki czas reakcji matrycy (5 ms GtG) gwarantuje brak zauważalnego rozmycia przy wyświetlaniu dynamicznych gier wideo i gier komputerowych. Monitor wyposażony jest w ergonomiczną podstawkę, która umożliwia precyzyjne ustawienie dogodnej pozycji ekranu (wysokość, kąt pochylenia, obrót do pozycji pionowej).
Kup Philips 241B8QJEB 24 " czarny
Wszystkie ceny 23 →Monitor 23,8" Philips 241B8QJEB (241B8QJEB/00) | 709 zł |
Philips Monitor 23.8 241B8QJEB IPS DVI HDMI DP Pivot UPPHI024XS00031 | 778 zł |
Monitor PHILIPS B-line 241B8QJEB 23.8" 1920x1080px IPS | 724 zł |
Philips 241B8QJEB - 23.8'' | IPS | Full HD | Pivot MON-LCD-PHI-0132 | 722 zł |
PHILIPS 23,8'' 241B8QJEB/00 Czarny 241B8QJEB/00 | 782 zł |