Monitor Acer B248Ybemiqprcuzx 23.8 "
Zdjęcia 7 |
Acer B248Ybemiqprcuzx 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer B248Ybemiqprcuzx 23.8 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACR B248YBEMIQPRCUZX 238IN DISPLAY UM.QB8EE.002 | 2 241 zł |
Acer B8 Monitor | B248Y | Czarny UM.QB8EE.001 | 1 599 zł |
Monitor ACER B248YBEMIQPRCUZX 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms UM.QB8EE.001 | 810 zł |
Monitor Acer B248Ybemiqprcuzx (UM.QB8EE.001) | 1 232 zł |
Acer B8 B248Y 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD UM.QB8EE.001 | 772 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →