Monitor Asus BE24ECSBT 23.8 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Asus BE24ECSBT 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus BE24ECSBT 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" ASUS BE24ECSBT - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 1 527 zł |
Asus Monitor 23,8 cali BE24ECSBT BK/5MS/EU/DP+HDMI+TYPEC+USB+SPEAKER UPASU | 1 506 zł |
ASUS BE24ECSBT - 23.8'' | IPS | Full HD| 75 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI, US | 1 379 zł |
ASUS 23.8'' BE24ECSBT Czarny BE24ECSBT | 1 541 zł |
Asus Monitor 23,8 cali BE24ECSBT BK/5MS/EU/DP+HDMI+TYPEC+USB+SPEAKER 10506 | 1 578 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →