Monitor Asus BE24ECSNK 24 " czarny
Zdjęcia 9 |
Asus BE24ECSNK 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Mikrofon z redukcją szumów. Automatyczna ekspozycja twarzy.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus BE24ECSNK 24 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS BE24ECSNK 90LM05M1-B0A370 | 773 zł |
24" ASUS BE24ECSNK - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" - 5 ms - Monito | 1 333 zł |
Asus Monitor 24 cale BE24ECSNK IPS USB-C DPX2 DAISY CHAIN HDMI USB3.2.0X4 | 1 345 zł |
ASUS BE24ECSNK - 23.8'' | IPS | Full HD| 60 Hz | DisplayPort, HDMI, USB 3. | 1 249 zł |
ASUS 23.8'' BE24ECSNK Czarny BE24ECSNK | 1 738 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →