Monitor Lenovo T24mv-30 23.8 " czarny (63D7UAT3UA)
Zdjęcia 15 |
Lenovo T24mv-30 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T24mv-30 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Thinkvision t24mv-30 - monitor LED - full hd 1080p - 24 63d7uat3it | 1 787 zł |
24" Lenovo ThinkVision T24mv-30 - 4 ms - Monitor | 1 269 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU UPLNV023XS000 | 1 333 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU 121163 | 1 397 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU 121163 | 1 333 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →