Monitor Lenovo T24i-30 23.8 " czarny
Zdjęcia 12 |
Lenovo T24i-30 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Konstrukcja stojaka zapewnia uchwyt na telefon komórkowy.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T24i-30 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo TV T24I-30 238 cala IPS 1920X1080 169 4MS 10001 HDMI/DP/VGA 63CFMAT | 1 391 zł |
24" Lenovo ThinkVision T24i-30 - 1920x1080 - IPS - 4 ms - Monitor | 701 zł |
Lenovo ThinkVision T24i-30 - 24'' | IPS | Full HD| 60 Hz | DisplayPort, D- | 799 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision T24i-30 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 725 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision T24i-30 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 725 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →