Monitor Lenovo T23i-30 23 " czarny
Zdjęcia 12 |
Lenovo T23i-30 23 " czarny
Przekątna:23 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Konstrukcja podstawki zapewnia mocowanie do telefonu
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T23i-30 23 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
23" Lenovo ThinkVision T23i-30 - 1920x1080 - IPS - USB HUB - 4 ms - Monito | 721 zł |
Lenovo Monitor 23.0 ThinkVision T23i-30 WLED LCD 63B2MAT6EU UPLNV023XS0007 | 781 zł |
Lenovo Monitor 23.0 ThinkVision T23i-30 WLED LCD 63B2MAT6EU 114100 | 818 zł |
Lenovo Monitor 23.0 ThinkVision T23i-30 WLED LCD 63B2MAT6EU 114100 | 781 zł |
Lenovo ThinkVision T23i-30 (63B2MAT6EU) 23" Full HD IPS 60Hz 4ms | 759 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →