Monitor Lenovo T34w-30 34 " czarny
Zdjęcia 3 |
Lenovo T34w-30 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T34w-30 34 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision T34W-30 63D4GAT1EU | 2 717 zł |
Monitor 34" Lenovo ThinkVision T34w-30 WLED LCD (63D4GAT1EU) | 2 217 zł |
34" Lenovo ThinkVision T34w-30 - 3440x1440 - VA - 75W USB HUB - 4 ms - Mon | 2 284 zł |
Lenovo Monitor 34.0 ThinkVision T34w-30 WLED LCD 63D4ZAT1EU UPLNV034XS0001 | 2 298 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision T34w-30 34" 3440x1440px 4 ms Curved | 2 208 zł |
pokaż 16 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →