Monitor HP M24fd 23.8 "
Zdjęcia 6 |
HP M24fd 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, USB C
Współpracuje z Chromebookami i innymi urządzeniami z systemem operacyjnym Chrome.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M24fd 23.8 "
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor HP M24fd FHD IPS 75Hz 5ms USB-C (474U1E9) Czarno-srebrny | 699 zł |
24" HP M24fd FHD 75Hz USB 65W Hub - 5 ms - Monitor | 722 zł |
HP M24fd - 24'' | IPS | Full HD| 75 Hz | HDMI, USB-C | pochył MON-LCD-HP-0 | 722 zł |
Monitor HP M24fd 23.8" 1920x1080px IPS | 699 zł |
Monitor HP M24fd 23.8" 1920x1080px IPS | 699 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →