Monitor HP M27fd 27 " (2H3Y8E9)
Zdjęcia 5 |
HP M27fd 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M27fd 27 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP M27fd skaerm - LED baglys - 27" - AM | 1 907 zł |
Monitor HP M27fd 27" 1920x1080px IPS + Słuchawki HP 500 | 880 zł |
HP M27fd (2H3Y8E9) 27" Full HD IPS 75Hz 5ms + słuchawki Bluetooth Headset | 699 zł |
Monitor HP M27fd 27" 1920x1080px IPS + Słuchawki HP 500 2H3Y8E9 | 880 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →