Монітор HP M27fd 27 " (2H3Y8E9)
Фото 5 |
HP M27fd 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M27fd 27 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP M27fd skaerm - LED baglys - 27" - AM | 1 907 zł |
Monitor HP M27fd 27" 1920x1080px IPS + Słuchawki HP 500 | 880 zł |
HP M27fd (2H3Y8E9) 27" Full HD IPS 75Hz 5ms + słuchawki Bluetooth Headset | 699 zł |
Monitor HP M27fd 27" 1920x1080px IPS + Słuchawki HP 500 2H3Y8E9 | 880 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації HP M27fd
Ціни на HP M27fd |
---|---|---|---|---|
HP M24fd 23.8 " | від 689 zł | 12 пропозицій | ||
HP M27fd 27 " | від 699 zł | 8 пропозицій |