Монітор Philips 27E1N3300A 27 "
Фото 7 |
Philips 27E1N3300A 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 27E1N3300A 27 "
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips 27E1N3300A - 27-calowy monitor USB-C z głośnikiem 1920 x 1080 75 H | 697 zł |
Philips 27E1N3300A - 27'' | IPS | Full HD | 75 Hz MON-LCD-PHI-0316 | 699 zł |
Monitor PHILIPS 27E1N3300A 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 699 zł |
Philips 27E1N3300A/00 27" Full HD IPS 75Hz 4ms | 699 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Philips 27E1N3300A
Ціни на Philips 27E1N3300A |
---|---|---|---|---|
Philips 24E1N3300A 23.8 " | від 522 zł | 5 пропозицій | ||
Philips 27E1N3300A 27 " | від 696 zł | 15 пропозицій |