Монітор Asus VA27DCP 27 " чорний
Фото 4 |
Asus VA27DCP 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VA27DCP 27 " чорний
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" ASUS VA27DCP - 5 ms - Monitor | 763 zł |
ASUS VA27DCP MON-LCD-ASU-0426 | 669 zł |
ASUS 27'' VA27DCP Czarny VA27DCP | 1 132 zł |
Monitor ASUS VA27DCP 27" 1920x1080px IPS | 659 zł |
Monitor ASUS VA27DCP 27" 1920x1080px IPS | 659 zł |
ще 20 пропозицій