Monitor HP M24f 23.8 " srebrny (2D9K0E9)
Zdjęcia 10 |
HP M24f 23.8 " srebrny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Nie jest kompatybilny z uchwytem VESA
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M24f 23.8 " srebrny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor HP M24f FHD IPS 75Hz 5ms (2D9K0E9) Czarno-srebrny | 569 zł |
24" HP M24f - 5 ms - Monitor | 681 zł |
Monitor HP M24f FHD 2D9K0E9#ABB | 749 zł |
Monitor HP M24f 2D9K0E9 23.8" 1920x1080px IPS | 555 zł |
Monitor HP M24f 2D9K0E9 23.8" 1920x1080px IPS | 555 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →