Monitor HP M27fq 27 " srebrny
Wideo 1Zdjęcia 5 |
HP M27fq 27 " srebrny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M27fq 27 " srebrny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor HP M27FQ 27" 2560x1440px IPS | 909 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED, IPS 27" M27fq (2H4B5E9) | 1 083 zł |
MONITOR HP LED, IPS 27" M27fq (2H4B5E9) | 1 017 zł |
Monitor HP M27FQ 27" 2560x1440px IPS 2H4B5E9 | 909 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →