Monitor HP M27fwa 27 " biały
Wideo 9Zdjęcia 5 |
HP M27fwa 27 " biały
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync
Złącza:VGA, HDMI
Nie jest kompatybilny z uchwytem VESA
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M27fwa 27 " biały
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor HP M27fwa FHD IPS 75Hz 5ms (356D5E9) Biało-srebrny | 689 zł |
27" HP M27fwa - 5 ms - Monitor | 727 zł |
Monitor HP M27fwa 27" 1920x1080px IPS | 649 zł |
HP M27fwa - 27'' | IPS | Full HD | 75 Hz | D-Sub, HDMI | Głośniki 2 x 2 W | 689 zł |
Monitor HP M27fwa FHD 356D5E9#ABB | 849 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →