Monitor LG 27BN65YP 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
LG 27BN65YP 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 27BN65YP 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" LG 27BN65YP-B - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 ms - Monitor | 995 zł |
LG 27BN65YP-B MON-LCD-LG-0541 | 719 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Lg 27'' 27BN65YP-B - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 715 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →