Monitor HP M27f 27 " srebrny
Wideo 11Zdjęcia 5 |
HP M27f 27 " srebrny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M27f 27 " srebrny
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor M27f - 686 cm 27" - 1920 x 1080 px Full HD - LCD | 1 371 zł |
HP Monitor HP M27f FHD IPS 75Hz 5ms (2G3D3E9) Czarno-srebrny | 659 zł |
27" HP M27f - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 5 ms - Monitor | 716 zł |
Monitor HP M27f 27" 1920x1080px IPS | 641 zł |
HP M27f - 27'' | IPS | Full HD | D-Sub, HDMI MON-LCD-HP-0164 | 659 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →