Monitor Acer Vero B277Ebmiprzxv 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Acer Vero B277Ebmiprzxv 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero B277Ebmiprzxv 27 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Dis 27 Vero B277Ebmiprzxv IPS B277E | 787 zł |
Monitor ACER Vero B7 B277EBMIPRZXV 27" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms | 599 zł |
Monitor ACER 24" Vero B277 UM.HB7EE.E07 | 917 zł |
Acer monitor LCD B277Ebmiprzxv 27"IPS UM.HB7EE.E07 | 702 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →